+48 (34) 365 00 60
biuro@dom-eko.pl
Żyzna 15C, 42-202 Częstochowa
Centrale wentylacyjne
A A A

Nowoczesne centrale  wentylacyjne i centrale grzewcze grzewcze konstruuje się z myślą o budynkach energooszczędnych i pasywnych. Urządzenia zapewniają oszczędne zużycie energii na ogrzewanie przy równoczesnym zapewnieniu stałego dopływu świeżego powietrza, utrzymaniu prawidłowej temperatury pomieszczeń i odpowiedniej do potrzeb ilości ciepłej wody użytkowej o właściwej temperaturze, nie obciążając przy tym naturalnego środowiska człowieka. Odzysk ciepła z powietrza odprowadzanego odbywa się w wymienniku o specjalnej konstrukcji. Wymiana ciepła może odbywać się w trzech etapach: krzyżowym, przeciwprądowym i raz jeszcze krzyżowym. Dzięki takiej konstrukcji wymiennika uzyskuje się bardzo wysokie sprawności odzysku ciepła. Takie rozwiązania dla domów energooszczędnych posiada w swojej ofercie nasza firma.
Centrala LWZ 303|403  produkcji STIEBEL ELTRON wyposażona jest w dwa moduły: wentylacyjny i pompę ciepła. W urządzeniu zabudowany został 200-litrowy zasobnik c.w.u. podgrzewanej przez pompę ciepła. Zintegrowana automatyka sterująca uwzględnia temperatury: zewnętrzną, pomieszczeń oraz c.w.u.. Obsługuje dwa obiegi grzewcze oraz wentylatory zapewniając optymalne warunki ogrzewania i przygotowania c.w.u. oraz wentylacji.

    Więcej propozycji otrzymacie Państwo od naszego doradcy technicznego w biurze firmy DOM-EKO

Nasze Realizacje

W ciągu kilkunastu lat funkcjinowania firmy zrealizowaliśmy
niezliczoną ilość udanych realizacji...

Zobacz szczegóły
Krótko o nas

Firma DOM-EKO została założona w 1992 roku w Olsztynie. Obecnie prowadzi działalność poprzez centralę w Olsztynie (Polska Północna) i w Częstochowie (Polska Południowa). DOM-EKO funkcjonuje pod tą samą nazwą od 20 lat jako firma rodzinna założona przez trzech braci Grzegorza, Ryszarda i Wiesława.

Nasza Oferta
Technika Grzewcza
Technika Chłodnicza
Technika Wentylacyjna
Technika Sanitarna
Pompy Ciepła
Kontakt z Nami
ul. Żyzna 15C, 42-202 Częstochowa
ul. Żelazna 4, 11-041 Olsztyn
Telefon: +48 501 315 799
E-mail: biuro@dom-eko.pl
Fax: +48 34 365 00 60
Godziny pracy

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 6dni w tygodniu, zapraszamy do kontaktu

Poniedziałek - Piątek
8:00 - 17:00
Sobota
9:00 - 13:00
Niedziela
nieczynne