+48 (34) 365 00 60
biuro@dom-eko.pl
Żyzna 15C, 42-202 Częstochowa
O firmie
Aktualnie jesteś tutaj: Strona Główna O firmie
A A A

Firma DOM-EKO została założona w 1992 roku w Olsztynie. Obecnie prowadzi działalność  poprzez  centralę  w Olsztynie (Polska Północna) i w Częstochowie (Polska Południowa).  DOM-EKO funkcjonuje pod tą samą nazwą od 20 lat  jako firma rodzinna założona przez trzech braci Grzegorza, Ryszarda i Wiesława.

 
Początki działalności związane były z dystrybucją energooszczędnych systemów ogrzewania mieszkań i wody w tym przepływowych ogrzewaczy wody.
 
Podstawowym założeniem realizowanym od powstania DOM-EKO jest wprowadzanie na rynek polski kompleksowych  rozwiązań  związanych z ogrzewaniem budynków i wody.  Nowe wprowadzane technologie do mieszkań i budynków gwarantują niskie koszty eksploatacyjne ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji  zapewniajac jednocześnie wysoki komfort Użytkownikom . Głównymi naszymi partnerami poprzez których możliwe jest upowszechnianie  nowych technologii są działające na naszym rynku biura projektowe , firmy instalacyjne i budowlane a także Użytkownicy "naszych" instalacji grzewczych i klimatyzacyjnych.
 
W ramach prowadzonej działalności podnoszone są kwalifikacje kadry kierowniczej i wykonawców, czego potwierdzeniem są  dyplomy i certyfikaty  krajowych i zagranicznych producentów , których jesteśmy autoryzowanym przedstwawicielem  m.in: STIEBEL ELTRON (Niemcy), Körting (Niemcy), Fujitsu (Japonia), Chappée (Francja), CTM Włochy, Unical Italia, Prominent Heidelberg Niemcy i Viessmann - Niemcy
 
Uczestnicząc w różnych wystawach, targach DOM-EKO otrzymało wiele wyróżnień, m.in. jest odbiorcą Głównej Nagrody podczas Częstochowskich Targów Budownictwa za „Kompleksowość systemów grzewczych i klimatyzacyjnych”(wiosna 1996r.), za „Najlepszą ofertę handlową”(jesień 1996r.), Głównej Nagrody podczas Olsztyńskich Targów Budownictwa (1998r.) .

W 1998 roku Ministerstwo Skarbu Państwa przyznało właścicielowi inz Grzegorzowi Więciorkowskiemu Dyplom z wynikiem pozytywnym z egzaminu dla Kandydatów na Członków Rad Nadzorczych w Spółkach Skarbu Państwa przed Komisją Egzaminacyjną przy Ministrze Skarbu Państwa.
 
W 2000 roku Minister Środowiska R.P.  odznaczył właściciela inż Grzegorza Więciorkowskiego  Złotą Odznaką Ministra Ochrony Środowiska za „Zasługi dla Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej”.
 
 
DOM-EKO dysponuje  salonem wystawowym w Olsztynie i Częstochowie ze stałą ekspozycją oferowanych urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych.  Współpraca  z kadrą naukową Politechniki Czestochowskiej pozwala lepiej nam poznać i promować technologie na najwyższym światowym poziomie.

 

Nasze Realizacje

W ciągu kilkunastu lat funkcjinowania firmy zrealizowaliśmy
niezliczoną ilość udanych realizacji...

Zobacz szczegóły
Krótko o nas

Firma DOM-EKO została założona w 1992 roku w Olsztynie. Obecnie prowadzi działalność poprzez centralę w Olsztynie (Polska Północna) i w Częstochowie (Polska Południowa). DOM-EKO funkcjonuje pod tą samą nazwą od 20 lat jako firma rodzinna założona przez trzech braci Grzegorza, Ryszarda i Wiesława.

Nasza Oferta
Technika Grzewcza
Technika Chłodnicza
Technika Wentylacyjna
Technika Sanitarna
Pompy Ciepła
Kontakt z Nami
ul. Żyzna 15C, 42-202 Częstochowa
ul. Żelazna 4, 11-041 Olsztyn
Telefon: +48 501 315 799
E-mail: biuro@dom-eko.pl
Fax: +48 34 365 00 60
Godziny pracy

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 6dni w tygodniu, zapraszamy do kontaktu

Poniedziałek - Piątek
8:00 - 17:00
Sobota
9:00 - 13:00
Niedziela
nieczynne